Jak sbalit holku na ulici

Ulice jsou plné holek, které se chtějí seznámit. Ano čtete správně ony se chtějí seznámit, chtějí se seznámit s někým kdo bude super. Přímo doufají že budete vědět jak sbalit holku na ulici a že právě to budete vy kdo ji dostane z nudného běžného dne.

Jak na to?

Pokud chcete ale nevíte jak sbalit holku na ulici, například se procházíte po náměstí a vidíte úžasnou sexy holku. Jako první co budete muset udělat je odhodlat se jít slečnu oslovit. Nejrychlejší rada zní, nepřemýšlet nad tím jestli ji oslovíte ale prostě jít a oslovit. Samozřejmě máme v arzenálu techniky jak se zbavit strachu z oslovení, to si ale necháme na příští článek.

Zaměříme se na oslovení, které ženu nevyleká. Pokud k ní jdeme ze předu ujistěte se, že jste alespoň na chvíli navázali oční kontakt, aby o vás žena věděla a nebyla vylekaná, zbytečně si snižujete šance neboť, nebyla připravená na interakci a může vyhrknout něco jako “promiň mám přítele” nebo “promiň spěchám”. A to i přesto že by vás ráda poznala, zkrátka se jen lekla a tohle byl její zapnutý obraný mód. Když jste se minuli, doběhněte ji obloukem, když jdete vedle sem pokračujte svojí chůzi.

Podívejte se ženě hluboce do očí a řekněte cokoliv třeba “ahoj”. To co řeknete není tolik podstatné. Když se vám bude líbit jak je oblečená tak ji to pochvalte. A neřešte moc o čem s holkou mluvit. Není to důležité, svůdník si dokáže užít i ticho a skrze něj ženu sbalit. Pokud vám vadí trapné ticho, schválně to trénujte dokud vám ticho nepřestane být trapné.

Holka se buď zastavila a dala se s vámi do řeči, teď už zbývá si buď vzít kontakt ať už na instagram nebo číslo. Nebo dál pokračovat a přímo teď vzít holku na rande – pokud máte oba čas.

Jak jsem sbalil fitnes trenérku.

Právě jsem čekal na tramvaj, když v tom právě z přijíždějící tramvaje vystoupila nádherná holka. Okamžitě jsem věděl že se s ní seznámím. Přišel jsem k ní a řekl “Ahoj” Byla trošku zaskočená, ale nakonec mi “Ahoj” opětovala. Udělal jsem první dotyk a při seznámení jsem ji podal ruku. Po chvíli přišla její kamarádka a chtěla si ji odvést. Aby se nenudila používal jsem její kamarádku jako prostředníka. Tedy zeptal jsem se její kamarádky “není lucka nebezpečná?”. Ujistila mě, že je v pohodě holka tak jsem si na ni vzal instagram.

Hned na druhý den, jsme měli rande. Využil jsem, že je trenérka v posilovně a tak jsme si rande dali tam. Nejenže mě naučila jak správně cvičit. Ale v posilovně proběhlo hodně doteků, které sexuálně romantickou atmosféru dále stupňovalo. Na konci jsme šli každý do šatny daly sprchu, schválně jsem si v šatně rozhodil límeček u polo košile. Když jsem ji poprosil aby mi ho spravila, cítil jsem jak se na mě nadrženě dívá, jak nadrženě dýchá. Koukal jsem se jí do hluboko do očí, ona mě taky. Začala mě vášnivě líbat, nakonec jsme se líbali celou cestu až ke mě domů…